بازار واگزال تفلیس از مراکز خرید بزرگ تفلیس

بازار واگزال تفلیس از مراکز خرید بزرگ در تفلیس می باشد که در کنار ایستگاه قطار و در نزدیکی مترو استیشن اسکور یا همان ایستگاه قطار قرار گرفته است. دسترسی آسان به این محل، قیمت ارزان و تنوع محصولات در بازار واگزال تفلیس این بازار را در شهر تفلیس به یکی از مهم ترین مراکز خرید در تفلیس تبدیل کرده است.

بازار واگزال تفلیس در کنار ایستگاه قطار تفلیس

بازار واگزال تفلیس بازاری است که از چند مدل بازار تشکیل شده است. قسمتی از آن به شکل بازار میوه و تره بار است. قسمتی از آن بازاری تونل مانند و سرپوشیده شامل وسایل آشپزخانه، انواع خوراکی ها و کیک ها و شیرینی ها، لباس و کفش برای همه نوع سن، اسباب بازی برای کودکان، مغازه هایی برای خرید ادویه و سوغات گرجستان است. اگر در تفلیس زندگی می کنید و یا برای مدت طولانی قصد ماندن در تفلیس را دارید دیدن از این بازار را به شما پیشنهاد می کنیم. به یاد داشته باشید این بازار یک بازار شیک نیست و اگر اهل خرید از مراکز خرید شیک و با برندهای معتبر و اروپایی هستید از صفحه مراکز خرید تفلیس در گرجستان در سایت لک لک تور بازدید کنید.

بازار واگزال تفلیس گرجستان

بازار واگزال تفلیس از مراکز خرید بزرگ در تفلیس

متروی ایستگاه قطار در نزدیکی بازار واگزال تفلیس از مراکز خرید بزرگ در تفلیس روی نقشه

بازار واگزال تفلیس گرجستان

بازار واگزال تفلیس از مراکز خرید بزرگ در تفلیس

بازار واگزال تفلیس گرجستان

بازار واگزال تفلیس از مراکز خرید بزرگ در تفلیس

بازار واگزال تفلیس و بخش های مختلف آن

بازار واگزال تفلیس در واقع دارای چند بخش است، یک قسمت آن مرکز خرید سنترال تفلیس است که داخل ساختمان ایستگاه قطار قرار گرفته است. مرکز خرید سنترال تفلیس شامل لوازم خانگی، لپ تاپ، موبایل، وسایل جانبی موبایل، سیستم طوتی و تصویری، برندهای پوشاک ترونووا (Terranova) و ال سی واکی کی (LC WALKIKI) است. در دیگر طبقات مرکز خرید سنترال تفلیس هم چنین بازار طلا و نقره و دیگر جواهرات با سنگ های قیمتی و حتی داروخانه در طبقه همکف وجود دارد که در صفحه مراکز خرید تفلیس گرجستان به معرفی آن پرداخته ایم.

بخش دیگر بازار واگزال تفلیس بخش میوه و تره بار آن است که در این بازار می توانید میوه ها و سبزی های تازه و خوشمزه و ترشی های متنوع، پنیر و ماست، حبوبات و ادویه های گرجی و حتی گوشت (توصیه نمی کنیم که در این بازار گوشت بخرید) پیدا کنید.

دقیقا روبه روی بازار میوه و تره بار یک بازار سر پوشیده و تو در تو برای خرید پوشاک، کفش، ظروف آشپزخانه، دمپایی، پرده آشپزخانه، خوراکی های مختلف از جمله انواع مختلف آبنبات ها و کیک ها و شیرینی ها، وسایل تولد مثل بادکنک و انواع آویزهای زیبا و مختلف وجود دارد.

بازار گیورگیا در دیدوبه

 اگر به دنبال خرید مبلمان ارزان در تفلیس هستید می توانید از مرکز خرید گورگیا در نزدیکی ایستگاه مترو دیدوبه دیدن کنید. مرکز خرید گورگیا یک ساختمان بزرگ با همه نوع ابزارآلات و شیرآلات، مبلمان، تخت، وسایل آشپزخانه با قیمت خوب، میز ناهارخوری، انواع کف پوش برای ساختمان ها، قالیچه های کوچک و بزرگ، انواع گل و نهال های کاشتنی است. برای مشاهده همه محصولات گورگیا روی لینک کلیک کنید. اگر با رفتن به صفحه دیگر در وب سایت گورگیا زبان آن تغییر کرد از گوشه سمت چپ بالا زبان را انگلیسی کنید. مرکز خرید گورگیا در تفلیس است اما در شهرهای دیگر کشور گرجستان مثل کوتایسی و باتومی هم شعبه هایی دارد.

بازار واگزال تفلیس گرجستان

بازار واگزال تفلیس از مراکز خرید بزرگ در تفلیس

بازار واگزال تفلیس گرجستان

بازار واگزال تفلیس از مراکز خرید بزرگ در تفلیس

error: Content is protected.