بهترین هاستل های ازمیر ترکیه

از بهترین هاستل های ازمیر می توان به هاستل مای هَپی هوم، این هاوس هاستل، شانتی هوم هاستل، هاستل روستر، هاستل لوتوس گاردن ازمیر و شن اُتل اشاره کرد. یکی از مهم ترین نکات قبل از سفر انتخاب مکان مناسب با توجه به بودجه و نزدیکی به مکان های توریستی است. ما در این مطلب لیستی ازبهترین هاستل های شهر ازمیر ترکیه را معرفی کرده ایم.

هاستل مای هَپی هوم

هاستل مای هپی هوم یکی از بهترین هاستل های ازمیر است که در نزدیکی موزه آتاتورک و میدان جمهوری قرار گرفته است. در این هاستل می توانید دوچرخه کرایه کنید. این هاستل یک تراس هم دارد. از امکانات این هاستل می توان به وای فای رایگان، پارکینگ رایگان، اتاق های سیگار ممنوع، اتاق های خانوادگی، امکان نگهداری حیوان خانگی، چای ساز و قهوه ساز در همه اتاق ها و بار اشاره کرد. هزینه یک شب اقامت در اتاق هایی با 4 تخت در هاستل مای هپی هوم حدودا 10 دلار است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از این لینک در سایت بوکینگ دیدن کنید.

بهترین هاستل های ازمیر

هاستل مای هَپی هوم از بهترین هاستل های ازمیر در ترکیه

این هاوس هاستل ازمیر

هاستل این هاوس در ازمیر یکی از بهترین هاستل های ازمیر است که در 600 متری موزه آتاتورک و 1.5 کیلومتری میدان جمهوری ازمیر قرار گرفته است. از امکانات این هاستل می توان به وای فای رایگان و اتاق های سیگار ممنوع اشاره کرد. هزینه یک شب اقامت در اتاق هایی با 4 تخت در هاستل این هاوس حدودا 13 دلار است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از این لینک در سایت تزیپ ادوایزر دیدن کنید.

بهترین هاستل های ازمیر

این هاوس هاستل از بهترین هاستل های ازمیر 

این هاوس هاستل از بهترین هاستل های ازمیر در نقشه

شانتی هوم هاستل ازمیر

هاستل شانتی هوم در ازمیر یکی از بهترین هاستل های ازمیر است که در290 متر از ساحل کوردون قرار گرفته است. از امکانات این هاستل می توان به وای فای رایگان، اتاق های خانوادگی، امکان نگهداری حیوان خانوادگی و اتاق های سیگار ممنوع اشاره کرد. هزینه یک شب اقامت در اتاق هایی با 5 تخت در هاستل شانتی هوم ازمیر حدودا 8 دلار است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از این لینک در سایت بوکینگ دیدن کنید.

بهترین هاستل های ازمیر

شانتی هوم هاستل از بهترین هاستل های ازمیر 

شانتی هوم هاستل از بهترین هاستل های ازمیر در نقشه

هاستل روستر ازمیر

هاستل روستر در ازمیر یکی از بهترین هاستل های ازمیر است که در600 متری موزه آتاتورک ازمیر قرار گرفته است. در این هاستل امکان اجاره ماشین و دوچرخه هم وجود دارد. از امکانات این هاستل می توان به شاتل فرودگاهی، وای فای رایگان، پارکینگ رایگان، چای ساز و قهوه ساز در همه اتاق ها، بار، امکان نگهداری حیوان خانوادگی و صبحانه اشاره کرد. هزینه یک شب اقامت در اتاق هایی با 4 تخت در هاستل شانتی هوم ازمیر حدودا 9 دلار است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از این لینک در سایت بوکینگ دیدن کنید.

بهترین هاستل های ازمیر

هاستل روستر ازمیر از بهترین هاستل های ازمیر

هاستل روستر ازمیر از بهترین هاستل های ازمیر در نقشه

هاستل لوتوس گاردن ازمیر

هاستل لوتوس گاردن در ازمیر یکی از بهترین هاستل های ازمیر است که در 10 دقیقه پیاده روی موزه فضای باز آگورا ازمیر قرار گرفته است. این هاستل دارای یک باغ و یک تراس زیبا هم هست. از امکانات این هاستل می توان به شاتل فرودگاهی، وای فای رایگان، پارکینگ، اتاق های سیگار ممنوع، امکان نگهداری حیوان خانوادگی و صبحانه اشاره کرد. هزینه یک شب اقامت در اتاق هایی با 6 تخت در هاستل شانتی هوم ازمیر حدودا 10 دلار است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از این لینک در سایت بوکینگ دیدن کنید.

بهترین هاستل های ازمیر

هاستل لوتوس گاردن ازمیر از بهترین هاستل های ازمیر

هاستل لوتوس گاردن ازمیر از بهترین هاستل های ازمیر در نقشه

شن اُتل ازمیر

هاستل شن اُتل در ازمیر یکی از بهترین هاستل های ازمیر است که در 2.5 کیلومتری میدان جمهوری ازمیر و در نزدیکی موزه آگورا قرار گرفته است. از امکانات این هاستل می توان به شاتل فرودگاهی، وای فای رایگان، پارکینگ و صبحانه اشاره کرد. هزینه یک شب اقامت در اتاق هایی با 2 تخت در هاستل شانتی هوم ازمیر حدودا 11 دلار است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از این لینک در سایت بوکینگ دیدن کنید.

بهترین هاستل های ازمیر

هاستل شن اُتل ازمیر از بهترین هاستل های ازمیر 

هاستل شن اُتل ازمیر از بهترین هاستل های ازمیر در نقشه

بهترین هاستل های استانبول ترکیه

بهترین هاستل های استانبول
بهترین هاستل های استانبول
error: Content is protected.