بهترین رستوران های گرجی با رقص و آواز

در این مطلب ما بهترین رستوران های گرجی با رقص و آواز گرجی را معرفی کرده ایم. اگرچه گرجستان پر از رستوران های متنوع با غذاهای گرجی، اروپایی، هندی، چینی، عربی و ایرانی است.

رستوران سیسکویلی – Tsiskvili Restaurant

رستوران سیسکویلی در منطقه دیگومی تفلیس در سال 2002 تاسیس شده است و یک رستوران عالی با غذاهای گرجی با کیفیت بالا است. این مجموعه دارای آبشار طبیعی، آسیاب و وسایل عتیقه و قدیمی است. هر شب در رستوران سیسکویلی می توانید از موسیقی سنتی و رقص گرجی لذت ببرید. سیسکویلی به معنای آسیاب بادی است. آدرس این رستوران در خیابان بلیاشویلی در منطقه دیگومی واقع شده است و این رستوران بی نظیر از شهر قدیمی تفلیس فاصله دارد. رستوران سیسکویلی از ساعت 9 صبح تا ساعت 3 صبح باز است و این مجموعه دارای پارکینگ خیابانی و پارکینگ اختصاصی است. امتیاز این رستوران در سایت تریپ ادوایزر با 614 نظر در حدود 4.5 از 5 است.

بهترین رستوران های گرجی با رقص و آواز

رستوران سیسکویلی در منطقه دیگومی تفلیس از رستوران های با رقص و آواز گرجی

رستوران سیسکویلی در منطقه دیگومی تفلیس از رستوران های با رقص و آواز گرجی در نقشه

رستوران در سایه متخی – In the Shadow of Metekhi

در قسمت شهر قدیمی تفلیس، رستوران گرجی “Metekhi shadow” به شما فضای دلپذیر و غذاهای خوشمزه ارائه می دهد. در این رستوران هر روز می توانید از آهنگ ها و رقص های گرجی لذت ببرید. از تراس زیبای این رستوران، شما می توانید از منظره با شکوه قدیمی تفلیس لذت ببرید. آدرس رستوران درسایه متخی در خیابان کتوان سامبولی، شماره 29 است. این رستوران از ساعت 12 ظهر تا 1 صبح باز است. امتیاز این رستوران در سایت تریپ ادوایزر با حدود 391 نظر، 4.5 از 5 است. در سایت تریپ ادوایزر شما می توانید نظرات و دیدگاه های مشتریان را از سراسر دنیا به زبان های مختلف مشاهده کنید. در این لینک واین لینک می توانید ویدیوهای این مراسم را در رستوران در سایه متخی در یوتیوب مشاهده کنید.

بهترین رستوران های گرجی با رقص و آواز

رستوران در سایه متخی در تفلیس از رستوران های با رقص و آواز گرجی

رستوران در سایه متخی درتفلیس از رستوران های با رقص و آواز گرجی در نقشه

رستوران کالاندا – Kalanda Georgian Restaurant

رستوران کالاندا یک رستوران بی نظیر با غذاهای گرجی و رقص و آواز گرجی در نزدیکی رودخانه متکواری قرار گرفته است.رستوران کالاندا از شهر قدیمی تفلیس دور است، آدرس این رستوران در این لینک قابل مشاهده است. امتیاز این رستوران 4.5 از 5 با 28 نظر از کشورهای مختلف در سایت تریپ ادوایزر ثبت شده است. عکس های بیشتر از رستوران کالاندا در صفحه فیس بوک را در این لینک می توانید مشاهده کنید.

بهترین رستوران های گرجی با رقص و آواز

رستوران کالاندا در تفلیس از رستوران های با رقص و آواز گرجی

رستوران کالاندا در تفلیس از رستوران های با رقص و آواز گرجی در نقشه

رستوران خانه گرجی –  Georgian House Restaurant

این رستوران گرجی در نزدیکی پارک مشتهدی در کنار رودخانه متکواری واقع شده است. آدرس این رستوران در این لینک قابل مشاهده است. این رستوران با غذای گرجی و اروپایی از ساعت 10 صبح تا 12 شب میزبان مهمانان است. این رستوران در شب ها با موسیقی و آواز گرجی همراه است. آدرس وب سایت این مجموعه در این لینک قابل مشاهده است و این رستوران دارای سالن های زیبایی برای مراسم ها و جشن های مفصل می باشد. برای مشاهده عکس های بیشتر از رستوران خانه گرجی می توانید روی این لینک کلیک کنید. این رستوران دارای امتیاز 4.5 از 5 در سایت تریپ ادوایزر است و حدود 224 نظر از سراسر دنیا برای این مجموعه وجود دارد.

رستوران های با رقص و آواز گرجی

رستوران خانه گرجی در تفلیس از رستوران های با رقص و آواز گرجی

رستوران خانه گرجی در تفلیس از رستوران های با رقص و آواز گرجی در نقشه

آشنایی با گوشه و کنار کشور گرجستان

مطالب پر طرفدار درباره کشور گرجستان

آشنایی با شهرهای کشور گرجستان

آشنایی با کشور گرجستان

error: Content is protected.