بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس گرجستان

از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس گرجستان می توان به هتل ایبیس استایل تفلیس، هتل بومبولی بوتیک تفلیس، هتل لایت هاوس تفلیس، هتل شاردن ویلا تفلیس، هتل کینگ دیوید، هتل کوپالا، هتل پیازا تفلیس، هتل روستاولی، هتل اونگین رومز، هتل وی آی پی تفلیس، هتل مارلین، هتل ماریا لوئیس، هتل وویجر، هتل لوول و هتل سیتروس تفلیس اشاره کرد. یکی از مهم ترین نکات قبل از سفر انتخاب هتل مناسب با توجه به بودجه و نزدیکی به مکان های توریستی است. ما در این مطلب لیستی ازبهترین هتل های 4 ستاره در تفلیس گرجستان را معرفی کرده ایم.

هتل دورز میدان تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل دورز میدان تفلیس (Doors Meidan Design Hotel) از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس گرجستان است. هتل دورز میدان تفلیس در قلب منطقه تاریخی تفلیس واقع شده و خدماتی چون Wi-Fi، شاتل فرودگاهی، اتاق های خانوادگی، اتاق های سیگار ممنوع، پذیرش 24 ساعته را ارائه می دهد.

از هتل دورز میدان تفلیس تا میدان آزادی تنها 11 دقیقه پیاده روی است. میانگین قیمت این هتل در تفلیس حدود شبی 65 دلار است. برای رزرو هتل دورز میدان تفلیس و کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده عکس های بیشتر روی لینک در وب سایت بوکینگ کلیک کنید.

هتل دورز میدان تفلیس گرجستان از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس گرجستان

هتل 3 ستاره دورز میدان  تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل 3 ستاره شاردن ویلا تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل شاردن ویلا تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل شاردن ویلا تفلیس (Sharden Villa Hotel Tbilisi) از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس گرجستان است. هتل شاردن ویلا تفلیس در قلب منطقه تاریخی تفلیس واقع شده و خدماتی چون Wi-Fi و تلویزیون ماهواره ای رایگان را ارائه می دهد. از هتل شاردن ویلا تفلیس تا خیابان روستاولی تنها 10 دقیقه پیاده روی است.

هتل شاردن ویلا تفلیس از ایستگاه مرکزی قطار تفلیس تنها 2 کیلومتر فاصله دارد و این هتل پارکینگ رایگان نیز در اختیار شما قرار دارد. همچنین خدمات شاتل به فرودگاه بین المللی تفلیس و یا از آن (20 کیلومتر) با هزینه اضافی در دسترس است. میانگین قیمت این هتل در تفلیس حدود شبی 194 لاری است. برای رزرو هتل شاردن ویلا تفلیس و کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده عکس های بیشتر روی لینک در وب سایت بوکینگ کلیک کنید.

هتل شاردن ویلا تفلیس گرجستان از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس گرجستان

هتل 3 ستاره شاردن ویلا تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل 3 ستاره شاردن ویلا تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس در نقشه

هتل کوپالا تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل کوپالا تفلیس (Kopala Hotel Tbilisi) از بهترین هتل های 3  ستاره تفلیس گرجستان در تفلیس گرجستان که در مرکز تفلیس با یک رستوران زیبا و تراس پشت بام با منظره ای زیبا از شهر تفلیس است که در 500 متری از ایستگاه مترو آولاباری قرار گرفته است.

اتاق های مدرن آن دارای Wi-Fi رایگان است. حمام های سنتی گرجی می توانند در 5 دقیقه پیاده روی هتل کوپالا پیدا شوند. این هتل از نظر موقعیت مکانی خوب نیست اما قیمت آن با توجه به امکانات آن منصفانه است. فرودگاه تفلیس 15 کیلومتر از هتل کوپالا تفلیس فاصله دارد و خدمات شاتل رزرو می شود.

میانگین قیمت این هتل در تفلیس حدود شبی 55 لاری است. برای رزرو هتل کوپالا تفلیس و کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده عکس های بیشتر روی لینک در وب سایت بوکینگ کلیک کنید.

هتل کوپالا تفلیس گرجستان از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس گرجستان

هتل 3 ستاره کوپالا تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل 3 ستاره کوپالا تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس در نقشه

هتل مارلین تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل مارلین تفلیس (Marlyn Hotel Tbilisi) از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس گرجستان است که 100 متر از میدان آزادی فاصله دارد. هتل مارلین تفلیس مجهز به تخت های آلرژیک است. مهمانان می توانند از رستوران واقع در طبقه چهارم لذت ببرند.

هتل مارلین خدمات 24 ساعته پاسخوگویی به مهمانان و رزرو و نگه داری بار مسافران (luggage storage)، ارائه تورهای روزانه در سراسر تفلیس و اجاره ماشین را ارائه می دهد.

میانگین قیمت این هتل در تفلیس حدود شبی 183 لاری است. برای رزرو هتل مارلین تفلیس و کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده عکس های بیشتر روی لینک در وب سایت بوکینگ کلیک کنید.

هتل مارلین تفلیس گرجستان از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس گرجستان

هتل 3 ستاره مارلین تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل 3 ستاره مارلین تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس در نقشه

هتل لایت هاوس تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل لایت هاوس تفلیس (Light House Tbilisi) از بهترین هتل های 3  ستاره تفلیس گرجستان است که در محله آولاباری قرار گرفته است.  میانگین قیمت این هتل در تفلیس حدود شبی 150 لاری است. برای رزرو هتل لایت هاوس تفلیس تفلیس و کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده عکس های بیشتر روی لینک در وب سایت بوکینگ کلیک کنید.

هتل لایت هاوس تفلیس گرجستان از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس گرجستان

هتل 3 ستاره لایت هاوس تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل 3 ستاره لایت هاوس تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس در نقشه

هتل وی آی پی تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل وی آی پی تفلیس (VIP Tbilisi Tbilisi) از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس گرجستان است که در محله آولاباری قرار گرفته است. میانگین قیمت این هتل در تفلیس حدود شبی 153 لاری است. برای رزرو هتل وی آی پی تفلیس و کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده عکس های بیشتر روی لینک در وب سایت بوکینگ کلیک کنید.

هتل لایت هاوس تفلیس گرجستان از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس گرجستان

هتل 3 ستاره وی آی پی تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل 3 ستاره وی آی پی تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس در نقشه

هتل وویجر تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل وویجر تفلیس (Hotel Voyager Tbilisi) از بهترین هتل های 3  ستاره تفلیس گرجستان است که در محله آولاباری نزدیک مترو آولاباری قرار گرفته است. میانگین قیمت این هتل در تفلیس حدود شبی 148 لاری است. برای رزرو هتل وی آی پی تفلیس و کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده عکس های بیشتر روی لینک در وب سایت بوکینگ کلیک کنید.

هتل وویجر تفلیس گرجستان از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس گرجستان

هتل 3 ستاره وویجر تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل 3 ستاره وویجر تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس در نقشه

هتل ایبیس استایل تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل ایبیس استایل تفلیس (Ibis Styles Hotel Tbilisi) از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس گرجستان در تفلیس گرجستان است که در فاصله 3 دقیقه پیاده روی از میدان آزادی و 5 دقیقه از ایستگاه مترو میدان آزادی فاصله دارد.

هتل ایبیس استایل همچنین 10 دقیقه پیاده روی از پل صلح تفلیس و یک کیلومتر از قلعه باستانی ناریکالا که متعلق قرن چهارم است، فاصله دارد. در رستوران ایبیس استایل صبحانه رایگان است. یک بار رستوران زیبا در پشت بام این هتل با غذاهای آسیایی و منظره ای زیبا از شهر تفلیس را به مهمانان را ارائه می دهد.

همچنین در هتل ایبیس استایل یک رستوران پر جنب و جوش، یک لابی با دکور پیشرفته، یک سالن مدرن با کتابخانه، زمین بازی کودکان و کامپیوتر مهمان وجود دارد. میانگین قیمت این هتل در تفلیس حدود شبی 250 لاری است.

برای رزرو هتل ایبیس استایل تفلیس و کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده عکس های بیشتر روی لینک در وب سایت بوکینگ کلیک کنید.

هتل ایبیس استایل تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس گرجستان

هتل 3 ستاره ایلیس استایل تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل 3 ستاره ایلیس استایل تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس در نقشه

هتل کینگ دیوید تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل کینگ دیوید تفلیس ( King David Hotel Tbilisi) از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس گرجستان است که در کنار مجموعه ای از مغازه ها و رستوران ها در منطقه ی پر جنب و جوش مرجانیشویلی واقع شده است.

هتل کینگ دیوید تفلیس در فاصله 8 دقیقه پیاده روی از ایستگاه مترو مرجانیشویلی و 2 کیلومتر از باغ وحش تفلیس فاصله دارد. هتل کینگ دیوید خدماتی چون تورهای شهری و اجاره ماشین را هم به میهمانان ارائه می کند. میانگین قیمت این هتل در تفلیس حدود شبی 200 لاری است. برای رزرو هتل کینگ دیوید تفلیس و کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده عکس های بیشتر روی لینک در وب سایت بوکینگ کلیک کنید.

هتل کینگ دیوید تفلیس گرجستان از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس گرجستان

هتل 3 ستاره کینگ دیوید تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل 3 ستاره کینگ دیوید تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل پیازا تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل پیازا تفلیس (Piazze Tbilisi) از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس گرجستان است که در نزدیکی شهر قدیمی تفلیس (با ماشین 10 دقیقه از مرکز شهر قرار گرفته است) قرار گرفته است.

این هتل دارای  بالکن بزرگ است و در 2 دقیقه پیاده روی از ایستگاه مترو آولاباری ( منطقه ای در پشت ریکه پارک) است. از ایستگاه مترو اولاباری می توان با مترو به  میدان آزادی و به قلب مرکز شهر تفلیس به راحتی رفت.

هتل پیازا تفلیس دارای پارکینگ رایگان، نگه داری بار مسافران (luggae storage) و خدمات تورهای گردشی و اجاره ماشین را هم ارایه می کند.  قیمت حدودی این هتل در تفلیس شبی 213 لاری است. برای رزرو هتل پیازا تفلیس گرجستان و کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده عکس های بیشتر روی لینک در وب سایت بوکینگ کلیک کنید.

هتل پیازه تفلیس گرجستان از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس گرجستان

هتل 3 ستاره پیازا تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل 3 ستاره پیازا تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس در نقشه

هتل بومبولی تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل بومبولی بوتیک تفلیس (Boombully Boutique Hotel Tbilisi) از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس گرجستان است. این هتل در خیابان روستاولی واقع شده است. قیمت حدودی این هتل در تفلیس شبی 160 لاری است. برای رزرو هتل بومبولی بوتیک تفلیس گرجستان و کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده عکس های بیشتر روی لینک در وب سایت بوکینگ کلیک کنید.

هتل بومبولی بوتیک تفلیس گرجستان از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس گرجستان

هتل 3 ستاره بومبولی تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل 3 ستاره بومبولی تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل اونگین رومز تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل اونگین رومز تفلیس (Hotel Onegin Rooms Hotel Tbilisi) از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس گرجستان است. این هتل در خیابان پوشکین در 80 متری میدان آزادی تفلیس واقع شده است. قیمت حدودی این هتل در تفلیس شبی 200 لاری است. برای رزرو هتل اونگین رومز تفلیس گرجستان و کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده عکس های بیشتر روی لینک در وب سایت بوکینگ کلیک کنید.

هتل اونگین رومز تفلیس گرجستان از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس گرجستان

هتل 3 ستاره اونگین رومز از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل 3 ستاره اونگین رومز از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس در نقشه

هتل ماریا لوئیس تفلیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل ماریا لوئیس تفلیس (Hotel MariaLuis Tbilisi) از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس گرجستان است. این هتل در روبه روی کلیسای با شکوه تثلیث ترینیتی تفلیس واقع شده است.  قیمت حدودی این هتل در تفلیس شبی 203 لاری است. برای رزرو هتل ماریا لوئیس تفلیس گرجستان و کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده عکس های بیشتر روی لینک در وب سایت بوکینگ کلیک کنید.

هتل ماریو لوئیس تفلیس گرجستان از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس گرجستان

هتل 3 ستاره ماریا لوئیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس

هتل 3 ستاره ماریا لوئیس از بهترین هتل های 3 ستاره تفلیس در نقشه

 برای رزرو هتل در سایت بوکینگ با استفاه از این لینک 15 دلار برنده شوید:

بهترین هتل های تفلیس

بازارهای معروف تفلیس

آشنایی با گوشه و کنار کشور گرجستان

مطالب پر طرفدار درباره کشور گرجستان

آشنایی با شهر های کشور گرجستان

آشنایی با هتل های کشور گرجستان

error: Content is protected.