بهترین هتل های 5 ستاره باتومی گرجستان

از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی گرجستان می توان به هتل رادیسون بلو باتومی، هتل ویندهام باتومی، هتل شرایتون باتومی، اسکای تاور باتومی، هتل کلاسوم مارینا باتومی و هتل هیلتون باتومی اشاره کرد. یکی از مهم ترین نکات قبل از سفر انتخاب هتل مناسب با توجه به بودجه و نزدیکی به مکان های توریستی است. ما در این مطلب لیستی از بهترین هتل های 5 ستاره در باتومی گرجستان را معرفی کرده ایم.

هتل ویندهام باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی

هتل ویندهام باتومی (Wyndham Hotel) از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی گرجستان است که در نزدیکی میدان اروپا (Eroupe Square) و به دریا خیلی نزدیک است.  این هتل موقعیت مکانی بسیار خوبی دارد و تقریبا به همه جاذبه های باتومی نزدیک است. هتل ویندهام به میدان اروپا و مجسمه مدئا هم بسیار نزدیک است. قیمت حدودی این هتل در باتومی شبی 260 لاری است. برای رزرو هتل ویندهام باتومی و کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده عکس های بیشتر روی لینک در وب سایت بوکینگ کلیک کنید.

هتل ویندهام باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی گرجستان

هتل ویندهام باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی

هتل ویندهام باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی روی نقشه

هتل دیوان باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی

هتل دیوان باتومی (Divan Hotel) از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی گرجستان است که در نزدیکی بندر باتومی و به دریا خیلی نزدیک است.  این هتل در مرکز شهر قدیمی باتومی است و تقریبا به همه جاذبه های باتومی نزدیک است. هتل دیوان به بلوار باتومی و لاین دوچرخه سواری بسیار نزدیک است. قیمت حدودی این هتل در باتومی شبی 353 لاری است. برای رزرو هتل دیوان باتومی و کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده عکس های بیشتر روی لینک در وب سایت بوکینگ کلیک کنید.

هتل اسکای تاور باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی گرجستان

هتل دیوان باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی روی نقشه

هتل دیوان باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی روی نقشه

هتل اسکای تاور باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی

هتل اسکای تاور باتومی (Skytower Hotel Batumi) از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی گرجستان است که در نزدیکی میدان دنسر(Dancer Square)، فواره معروف که تقریبا در همه شب ها با موسیقی همراه است و به دریا خیلی نزدیک است. این هتل از مرکز شهر قدیمی باتومی و جاذبه هایی مثل برج پیازا، تله کابین باتومی و لنگرگاه باتومی دور است. در نزدیکی این هتل فروشگاه بزرگ کرفور (Carrefour) و فست فود معروف وندیز (Wendy’S) بسیار نزدیک است. قیمت حدودی این هتل در باتومی شبی 140 لاری است. برای رزرو هتل اسکای تاور باتومی و کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده عکس های بیشتر روی لینک در وب سایت بوکینگ کلیک کنید.

هتل اسکای تاور باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی گرجستان

هتل اسکای تاور باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی روی نقشه

هتل اسکای تاور باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی روی نقشه

هتل هیلتون باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی

هتل هیلتون باتومی (Hilton Hotel Batumi) از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی گرجستان است که در نزدیکی دلفین آریوم و پارک 6 می (6May Park) و به دریا خیلی نزدیک است. این هتل از مرکز شهر قدیمی باتومی و جاذبه هایی مثل برج پیازا، تله کابین باتومی و لنگرگاه باتومی دور است. در نزدیکی این هتل می توانید رستوران مک دونالد رو پیدا کنید. قیمت حدودی این هتل در باتومی شبی 231 لاری است. برای رزرو هتل هیلتون باتومی و کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده عکس های بیشتر روی لینک در وب سایت بوکینگ کلیک کنید.

هتل هیلتون باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی گرجستان

هتل هیلتون باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی روی نقشه

هتل هیلتون باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی روی نقشه

هتل ایوریا رادیسون بلو باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی

هتل ایوریا رادیسون بلو باتومی (Radisson Blu Iveria Hotel) از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی گرجستان است که در نزدیکی میدان تئاتر (Teatre Square) و به دریا خیلی نزدیک است. موقعیت مکانی این هتل بسیار خوب است و به پارک میراکل باتومی، لنگرگاه باتومی و تله کابین تفلیس بسیار نزدیک است.  قیمت حدودی این هتل در باتومی شبی 230 لاری است. برای رزرو هتل رادیسون بلو باتومی و کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده عکس های بیشتر روی لینک در وب سایت بوکینگ کلیک کنید.

هتل رادیسون بلو از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی گرجستان

هتل رادیسون بلو باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی روی نقشه

هتل رادیسون بلو باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی روی نقشه

هتل شرایتون باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی

هتل شرایتون باتومی ( Sheraton Hotel Batumi) از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی گرجستان است که در نزدیکی خیابان روستاولی و دلفین آریوم و به دریا خیلی نزدیک است.  این هتل به بلوار باتومی، پارک کوچک پرندگان (این پارک دارای پلیکان، طاووس، قو و اردک های زیبایی است) و پارک لونا باتومی بسیار نزدیک است. قیمت حدودی این هتل در باتومی شبی 262 لاری است. برای رزرو هتل شرایتون باتومی و کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده عکس های بیشتر روی لینک در وب سایت بوکینگ کلیک کنید.

هتل شرایتون باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی گرجستان

هتل شرایتون باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی روی نقشه

هتل ویندهام باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی روی نقشه

هتل کلاسیوم مارینا باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی

هتل کلاسیوم مارینا باتومی ( Colosseum Marina Hotel Batumi) از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی گرجستان است که به فواره رقصنده و دریاچه آرداگانی (Ardagani Lake) و به دریا خیلی نزدیک است. این هتل از مرکز شهر قدیمی باتومی و جاذبه هایی مثل برج پیازا، تله کابین باتومی و لنگرگاه باتومی دور است. قیمت حدودی این هتل در باتومی شبی 170 لاری است. برای رزرو هتل کلاسیوم مارینا باتومی و کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده عکس های بیشتر روی لینک در وب سایت بوکینگ کلیک کنید.

هتل کلاسیوم باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی گرجستان

هتل کلاسیوم مارینا باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی روی نقشه

هتل کلاسیوم مارینا باتومی از بهترین هتل های 5 ستاره باتومی روی نقشه

فیلمی از بهترین هتل های باتومی

 برای رزرو هتل در سایت بوکینگ با استفاه از این لینک 15 دلار برنده شوید:

آشنایی با گوشه و کنار کشور گرجستان

مطالب پر طرفدار درباره کشور گرجستان

آشنایی با شهر های کشور گرجستان

error: Content is protected.