مراکز خرید تفلیس گرجستان

مراکز خرید تفلیس گرجستان شامل مرکز خرید ایست پوینت، مرکز خرید تفلیس مال، تفلیس سنترال و مرکز خرید لیلو مال تفلیس است. این مراکز خرید در تفلیس جزو مراکز خرید بزرگ در تفلیس هستند و ما در این مطلب اشاره ای مختصر به آن ها کرده ایم.

1. مرکز خرید ایست پوینت – East Point 

یکی از مراکز خرید تفلیس گرجستان، مرکز خرید ایست پوینت در تفلیس است. مرکز خرید ایست پوینت با مساحت بیش از 24 هکتار یک مرکز خرید چند منظوره با تمام امکانات سرگرمی برای کودکان و بزرگسالان، فروشگاه های بزرگ پوشاک، فروشگاه های الکترونیک و لوازم منزل است که در کنار آن دارای کافه ها، رستوران ها، فست فود ها و سینماها است.

 مرکز خرید ایست پوینت با بیش از 150 مغازه مارک دار، حدود 20 رستوران و 10 سینما و پارکینگ رایگان تنها 12 دقیقه از مرکز شهر فاصله دارد. مرکز خرید ایست پوینت دارای 10 سینما با تکنولوژی IMAX است که نخستین در گرجستان و یکی از بزرگترین سینماها در اروپا است. برای مشاهده فیلمی از مرکز خرید ایست پوینت در یوتیوپ روی لینک کلیک کنید.

مرکز خرید ایست پوینت در بزرگراه کاختی است و اتوبوس شماره 37 (اتوبوس فرودگاه) از میدان آزادی یا روستاولی در این مکان ایستگاه دارند (لازم به ذکر است که وقتی از اتوبوس پیاده شدید باید از زیرگذر به آن طرف خیابان رفته تا به مرکز خرید ایست پوینت برسید). موقعیت مرکز خرید ایست پوینت در این لینک در گوگل مپ قابل مشاهده است. مرکز خرید ایست پوینت از ساعت 10 صبح تا 10 شب باز است.

ایست پوینت از مراکز خرید تفلیس گرجستان
مرکز خرید ایست پوینت در تفلیس

فیلمی از مرکز خرید ایست پوینت در تفلیس

 مرکز خرید ایست پوینت در تفلیس در نقشه

2. مرکز خرید تفلیس مال – Tbilisi Mall

تفلیس مال یکی دیگر از مراکز خرید تفلیس گرجستان است. مرکز خرید تفلیس مال دارای چهار طبقه با فضای 74000 متر مربع در شمال تفلیس در16 کیلومتری بزرگراه دیوید آقماشنبلی به سمت کازبگی قرار گرفته است. مرکز خرید تفلیس مال شامل 150 فروشگاه با بیش از 14 برند، 2700 فضای پارکینگ، یک فروشگاه بزرگ 15000 متر مربعی، رستوران ها ، سینما و یک مرکز سرگرمی و بازی 1،000 متر مربع است. مرکز خرید تفلیس مال از ساعت 10 صبح تا 10 شب باز است. آدرس این مرکز خرید در گوگل مپ در این لینک قابل مشاهده است. برای مشاهده فیلمی از مرکز خرید تفلیس مال در یوتیوپ روی لینک کلیک کنید.

تفلیس مال در گرچستان از مراکز خرید تفلیس گرجستان

 مرکز خرید تفلیس مال در تفلیس

مرکز خرید تفلیس مال در تفلیس در نقشه

3. مرکز خرید سنترال تفلیس – Tbilisi Central

مرکز خرید سنترال تفلیس از مراکز خرید تفلیس گرجستان که نسبتا بزرگ و نزدیک به مرکز شهر با دسترسی آسان (ایستگاه  مترو قطار) است، مرکز خرید تفلیس سنترال است. مرکز خرید تفلیس سنترال در ایستگاه قطار در تفلیس قرار گرفته است و راه دسترسی آن به وسیله مترو ایستگاه قطار(Station Square) است که با استفاده از ایستگاه های مترو در خیابان روستاولی، مرجانیشویلی و یا میدان آزادی و یا هر ایستگاه مترو دیگر و یا با اتوبوس شماره 9 ازخیابان چاوچاوادزه (خیابان های معروف تفلیس)، پارک واکه تفلیس و یا از نزدیکی  پارک ورا(معروف ترین پارک های تفلیس) با همین شماره اتوبوس 9 می توانید به مرکز خرید سنترال تفلیس برسید.

مرکز خرید تفلیس سنترال دارای یک طلافروشی بسیار بزرگ در طبقه اول است و بیشتر زوج های جوان گرجی از این مکان طلا می خرند. همچنین این مرکز دارای فروشگاه های لوازم الکترونیک، لوازم منزل و فروشگاه های بزرگ پوشاک برای کودکان و بزرگسالان است. در طبقه آخر این مرکز خرید یک رستوران با فضای جالب آماده پذیرایی از مسافران قطار و یا خریداران است.

در بیرون محوطه ایستگاه قطار یک بازار میوه و سبزی (تره بار) وجود دارد که میوه ها و سبزی های خوشمزه و تازه از فروشندگان محلی امکان پذیراست. برای مشاهده فیلمی از مرکز خرید تفلیس سنترال در یوتیوپ روی لینک کلیک کنید. این مرکز خرید از ساعت 10 صبح تا 10 شب باز است اما تعدادی از مغازه های لوازم خانگی تا غروب باز هستند.

مرکز خرید سنترال در تفلیس از مراکز خرید تفلیس گرجستان

مرکز خرید سنترال تفلیس در ایستگاه قطار تفلیس

مرکز خرید سنترال تفلیس در ایستگاه قطار تفلیس در نقشه

مرکز خرید سنترال در تفلیس از مراکز خرید تفلیس گرجستان
داخل مرکز خرید سنترال تفلیس از مراکز خرید تفلیس گرجستان
مرکز خرید سنترال در تفلیس از مراکز خرید تفلیس گرجستان

فروشگاه طلا در مرکز خرید سنترال تفلیس از مراکز خرید تفلیس گرجستان

مرکز خرید سنترال در تفلیس از مراکز خرید گرجستان

کافه رستوران در مرکز خرید سنترال تفلیس از مراکز خرید تفلیس گرجستان

4. مرکز خرید لیلو مال تفلیس – Lilo Mall

مرکز خرید لیلو مال تفلیس از مراکز خرید تفلیس گرجستان و یکی از بزرگترین مراکز خرید در شهر تفلیس و در گرجستان است. مرکز خرید لیلو مال درست بعد از مرکز خرید ایست پوینت در 112 کیلومتری بزرگراه کاختی در حومه شرق تفلیس واقع شده است. مرکز خرید لیلو مال در سال 1991 تاسیس شد.

مرکز خرید لیلو مال اولین مرکز تجاری بوده است که به طور رسمی مجوز فعالیت کارآفرینی را از مقامات دولتی به دست آورد. مکان استراتژیک مرکز خرید لیلو مال باعث تنوع محصولات ارائه شده، قیمت های مقرون به صرفه و امکان تجارت خرده فروشی و عمده فروشی، مزایای رقابتی را به وجود آورد که موفقیت مرکز تجاری را افزایش داد.

سال هاست که مرکز خرید لیلو مال، نه تنها تامین کننده مصرفی کشور گرجستان بلکه تامین کننده بخش بزرگی از کشورهای قفقاز جنوبی هم بوده است. در حال حاضر مرکز خرید لیلو مال یک مجموعه 35 هکتاری با بیش از 6000 فروشگاه است. این مرکز خرید از ساعت 7 صبح تا 5 بعد از ظهر باز است.

راه دسترسی به این مرکز خرید اتوبوس شماره 41 از ایستگاه مترو ایسانی است (وقتی از اتوبوس پیاده شدید باید از طریق زیرگذر به آن طرف خیابان کتوان ددوفالی بروید تا به ایستگاه اتوبوس برسید و از آن جا منتظر خط 41 باشید تا به مرکز خرید لیلو مال برسید).

بهترین راه دسترسی به تمام مکان ها در تفلیس استفاده از گوگل مپ است و با مطالعه گوگل مپ قبل از سفر به هر مکانی آمادگی ذهنی شما برای دسترسی به مکان ها آسان تر خواهد شد. برای مشاهده فیلمی ازمرکز خرید لیلو مال در یوتیوپ روی لینک کلیک کنید.

مرکز خرید لیلو مال در تفلیس از مراکز خرید تفلیس گرجستان

مرکز خرید لیلو مال تفلیس از مراکز خرید تفلیس گرجستان

مرکز خرید لیلو مال تفلیس از مراکز خرید تفلیس گرجستان در نقشه

4. مرکز خرید گالریا تفلیس – Galleria Mall

گالریا از مراکز خرید تفلیس گرجستان است که به تازگی در نزدیکی ایستگاه مترو میدان آزادی و همزمان با شروع سال نوی میلادی 2018 در تفلیس بازگشایی شد. در این مرکز خرید فروشگاه های برند پوشاک مانند ال سی واکی کی، اچ اند ام، فروشگاه اسباب بازی بزرگ برای کودکان، فروشگاه مواد غذایی گودویل (GoodWill)، رستوران های مک دونالد، کی اف سی و سالن بولینگ در طبقه آخر وجود دارد. در این لینک می توانید تمام برندهای موجود در مرکز خرید گالریا تفلیس گرجستان مشاهده کنید. مرکز خرید گالریا تفلیس تا 10 شب باز است و داخل مرکز خرید می توانید از وای فای رایگان بهره مند شوید.

مرکز خرید گالریا تفلیس از مراکز خرید تفلیس گرجستان

مرکز خرید گالریا تفلیس از مراکز خرید تفلیس گرجستان

مرکز خرید گالریا تفلیس از مراکز خرید تفلیس گرجستان

سالن بولینگ در مرکز خرید گالریا تفلیس از مراکز خرید تفلیس گرجستان

آشنایی با بازارهای تفلیس گرجستان

آشنایی با گوشه و کنار کشور گرجستان

مطالب پر طرفدار درباره کشور گرجستان

آشنایی با شهرهای کشور گرجستان

آشنایی با هتل های کشور گرجستان

error: Content is protected.