بهترین هاستل های آنتالیا ترکیه

از بهترین های هاستل های آنتالیا می توان به مارینا هاستل، هاستل گلد کُست، صاباح پنسیون، اِکسپورویال هتل، پانسیون کمل، پانسیون اِرکال، هاستل و باغ کویور، پانسیون وایت گاردن، هاستل آرگوس اشاره کرد. یکی از مهم ترین نکات قبل از سفر انتخاب هاستل مناسب با توجه به بودجه و نزدیکی به مکان های توریستی است. ما در این مطلب لیستی ازبهترین هاستل های آنتالیا ترکیه را معرفی کرده ایم.

هاستل رول استریت آنتالیا

هاستل رول استریت از بهترین هاستل های آنتالیا در 2 کیلومتری مناره شکسته و در نزدیکی دریای مدیترانه قرار گرفته است. بار، رستوران، پارکینگ رایگان، خدمات در اتاق، اتاق های سیگار ممنوع، وای فای رایگان و اتاق های خانوادگی از امکانات هاستل رول استریت آنتالیا در ترکیه است. قیمت تخت در اتاق های 6 نفره با صبحانه حدود 15 دلار است. برای مشاهده عکس های بیشتر و اطلاعات بیشتر از هاستل مارینا در آنتالیا می توانید از سایت بوکینگ از این لینک استفاده کنید.

بهترین هاستل های آنتالیا

هاستل رول استریت از بهترین هاستل های در آنتالیا

هاستل رول استریت از بهترین هاستل های در آنتالیا

مارینا هاستل آنتالیا

مارینا هاستل در آنتالیا از بهترین هاستل های آنتالیا در منطقه کالیسی و نزدیک به دریا قرار گرفته است. وای فای رایگان، شاتل فرودگاهی، منظره رو به دریا، پارکینگ رایگان، اتاق های سیگار ممنوع و سرویس در اتاق از امکانات هاستل مارینا در آنتالیا ترکیه است. قیمت تخت در اتاق هایی با تخت های 8 نفره حدود 12 دلار است. برای مشاهده عکس های بیشتر و اطلاعات بیشتر از هاستل مارینا در آنتالیا می توانید از سایت بوکینگ از این لینک استفاده کنید.

بهترین هاستل های آنتالیا

مارینا هاستل آنتالیا از بهترین هاستل های در آنتالیا

مارینا هاستل آنتالیا از بهترین هاستل های در آنتالیا روی نقشه

هاستل گلد کُست در آنتالیا

هاستل گلد کُست در آنتالیا یکی از بهترین هاستل های آنتالیا است که در نزدیکی دریا واقع شده است. هاستل گلد کست در حدود 6 دقیقه پیاده روی از مناره شکسته قرار گرفته است. همچنین هاستل گلد کست دارای تراس و باغ است. امکانات هاستل گلد کُست شامل وای فای رایگان، شاتل فرودگاهی، اتاق های سیگار ممنوع، منظره رو به دریا، پارکینگ رایگان و بار است. قیمت حدودی این هاستل برای تخت در اتاق های 4 تخته 12 دلار است. برای مشاهده عکس های بیشتر و اطلاعات بیشتر از هاستل گلد کست در آنتالیا می توانید از سایت بوکینگ از این لینک استفاده کنید.

بهترین هاستل های آنتالیا

هاستل های گلد کُست از بهترین هاستل های آنتالیا

هاستل گلد کُست از بهترین هاستل های آنتالیا

هاستل پانسیون صاباح آنتالیا

هاستل صاباح در نزدیکی مرکز قدیمی شهرآنتالیا است. هاستل صاباح در 302 متری لنگرگاه و مرکز قدیمی شهر آنتالیا است. امکانات هاستل صاباح شامل استخر شنا، پارکینگ رایگان، شاتل فرودگاهی، اتاق های سیگار ممنوع، رستوران و بار است. قیمت حدودی هاستل صاباح برای تخت های یک نفره در اتاق های معمولی حدود 39 دلار است. برای مشاهده عکس های بیشتر و اطلاعات بیشتر از هاستل پانسیون صاباح در آنتالیا می توانید از سایت بوکینگ از این لینک استفاده کنید.

بهترین هاستل های آنتالیا

هاستل پانسیون صاباح از بهترین هاستل های آنتالیا

هاستل پانسیون صاباح از بهترین هاستل های آنتالیا

هاستل پانسیون کَمِل

پانسیون کَمِل در آنتالیا در مرکز شهرقدیمی کالیسی قرار گرفته است. پارکینگ رایگان، وای فای رایگان، اتاق های خانوادگی، رستوران و بار از امکانات هاسل پانسیون کَمِل در آنتالیا است. قیمت حدودی این هاستل پانسیون کَمِل شبی حدود 15 دلار است.  برای مشاهده عکس های بیشتر و اطلاعات بیشتر از هاستل پانسیون کَمِل در آنتالیا می توانید از سایت بوکینگ از این لینک استفاده کنید.

بهترین هتل های شهر استانبول ترکیه

هاستل پانسیون کمل از بهترین هاستل های در آنتالیا

هاستل پانسیون کمل از بهترین هاستل های در آنتالیا

پانسیون اِرکال آنتالیا

پانسیون اِرکال آنتالیا در نزدیکی مرکز شهر قدیمی کالیسی و در 500 متری دریای مدیترانه قرار دارد. امکانات پانسیون اِرکال شامل پذیرش 24 ساعته، اتاق های خانوادگی، وای فای رایگان، اتاق های سیگار ممنوع و پارکینگ رایگان است. قیمت حدودی پانسیون اِرکال در آنتالیا شبی 17 دلار با صبحانه است. برای مشاهده عکس های بیشتر و اطلاعات بیشتر از هاستل پانسیون اِرکال در آنتالیا می توانید از سایت بوکینگ از این لینک استفاده کنید.

بهترین هتل های شهر استانبول ترکیه

پانسیون اِرکال آنتالیا از بهترین هاستل های آنتالیا

هاستل پانسیون اِرکال از بهترین هاستل های در آنتالیا

هاستل و باغ کویو در آنتالیا

هاستل و باغ کویو در آنتالیا در 5 دقیقه پیاده روی از مناره شکسته قرار دارد. وای فای رایگان، پِت فرندلی، بار، باغ و صبحانه از امکانات باغ کویو در آنتالیا است. قیمت این هاستل در آنتالیا شبی 13 دلار با صبحانه است.  برای مشاهده عکس های بیشتر و اطلاعات بیشتر از هاستل و باغ کویو در آنتالیا می توانید از سایت بوکینگ از این لینک استفاده کنید.

بهترین هتل های شهر استانبول ترکیه

هاستل کویو از بهترین هاستل های در آنتالیا

هاستل کویو از بهترین هاستل های در آنتالیا در نقشه

بهترین هاستل های استانبول پایتخت گردشگری ترکیه

بهترین هاستل های استانبول
بهترین هاستل های استانبول

محله های معروف استانبول پایتخت گردشگری ترکیه

جاذبه های گردشگری ایروان پایتخت ارمنستان
جاذبه های گردشگری ایروان پایتخت ارمنستان
error: Content is protected.